Hakkımızda
Bireysel ve kurumsal organizasyonlarda, sahne sanatlarında on yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimiz ile ekstrem organizasyon markasını yarattık. Her biri kendi alanında uzman olan profesyonel bir ekiple müşteri memnuniyetine odaklandık. Her organizasyonumuzda müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamaya onların isteklerini kusursuz organize etmeye ve beklentilerinizin çok üstünde hizmetlerimizin garantisini vermekteyiz.

Ekstrem organizasyon olarak bireysel veya kurumsal organizasyonlarınızda, okul etkinlikleri, eğlence parti organizasyonları, sahne şovları ve çocuklarınız için özel etkinlikler düzenleyen kurumumuz işini severek ve istekle yapan profesyonel, eğitimli bir kadroyla daima plân ve prensip içerisinde profesyonel hizmetler sunuyoruz. Yapmak istediğiniz organizasyonun amacı ve niteliğine en uygun mekân temininden teknik, görsel anlamda organizasyonun hazır hale gelmesine kadar tüm süreci müşterimiz için yönetiyor ve sonlandırıyoruz.
 
Ekstrem organizasyon olarak, küçük beyler ve küçük hanımefendilerin en özel günlerinde de onlara ayrıcalıklı bir etkinlik, onların bedensel, duygusal ve düşünsel özelliklerine göre hazırlanan, miniklerin düş gücüne hizmet eden organizasyona bir çocuk gözüyle bakarak, onların mutluluğunu ve hayal dünyalarını profesyonelliğimiz ile birleştirerek unutulmaz eğlence dolu bir gün yaşatmayı, onların gülümsemesinden enerji alarak yapmaktayız.
 
Bizler ekstrem organizasyon markası İle çıktığımız bu yolda hedeflerimizi daima yüksek tutmak, müşterilerimiz ile güvene dayalı ilişkiler kurmak, kurumsal kimliğimizi en iyi şekilde korumak ve güçlendirmek için adımlar atıyoruz ve sizlerin mutluluğu ile mutlu oluyoruz.
 
Sevgilerimizle...  
Genel Koordinatör     
Tuncay KORKMAZ